Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL81387IBZ
Produttore:
Pacchetto:
20-SOIC
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC TRANSCEIVER HALF 2/2 20SOIC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$7.9135
$7.9135
10
$7.14495
$71.4495
25
$6.81226
$170.3065
100
$5.91508
$591.508
250
$5.64927
$1412.3175
500
$5.23545
$2617.725
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Receiver Hysteresis | 35 mV |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Duplex | Half |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 20Mbps |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232, RS422, RS485 |
| Base Product Number | ISL81387 |