Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL81802FVEZ-T7A
Produttore:
Pacchetto:
38-HTSSOP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
80V DUAL SYNC BUCK CONTROLLER 38
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
250
$11.288052
$2822.013
500
$10.559782
$5279.891
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Serial Interfaces | - |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Clock Sync | Yes |
| Supplier Device Package | 38-HTSSOP |
| Number of Outputs | 2 |
| Duty Cycle (Max) | - |
| Function | Step-Down |
| Control Features | Current Limit, Enable, Off Time Control, On Time Control, Phase Control, Power Good, Power On Reset, Pulse Skipping, Ramp, Sequencing, Soft Star, Tracking |
| Series | - |
| Output Phases | 2 |
| Package / Case | 38-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 100kHz ~ 1MHz |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 80V |
| Base Product Number | ISL81802 |