Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL81805EVAL3Z
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
ISL81805 BRD3, 80V SYNC DUAL BOO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Main Purpose | DC/DC, Step Up |
| Current - Output | 20A, 20A |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Regulator Topology | Boost |
| Frequency - Switching | 200kHz |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Note | - |
| Voltage - Output | 5V, 12V |
| Board Type | Fully Populated |
| Outputs and Type | 2, Non-Isolated |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Utilized IC / Part | ISL81805 |
| Package | Box |
| Voltage - Input | -36V ~ -60V |