Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL8270MEVAL1Z
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
BOARD EVAL ISL8270M 25A 17 X 1
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Main Purpose | DC/DC, Step Down |
| Current - Output | 25A |
| Product Status | Obsolete |
| Series | - |
| Regulator Topology | Buck |
| Frequency - Switching | - |
| Supplied Contents | Board(s), Cable(s) |
| Voltage - Output | 0.6V ~ 5V |
| Board Type | Fully Populated |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Utilized IC / Part | ISL8270M |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 14V |
| Base Product Number | ISL8270 |