Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL85413DEMO3Z
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
ISL85413 DEMO BOARD 3 - 8 LD TDF
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Main Purpose | DC/DC, Step Down |
| Current - Output | 150mA |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Regulator Topology | Buck |
| Frequency - Switching | 700kHz |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Note | - |
| Voltage - Output | ±5V |
| Board Type | Fully Populated |
| Outputs and Type | 2, Isolated |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Utilized IC / Part | ISL85413 |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 9V ~ 40V |
| Base Product Number | ISL85413 |