Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL91117IIAZ-T
Produttore:
Pacchetto:
20-WLCSP
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC REG BOOST ADJ 3.7A 20WLCSP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.6695
$2.6695
10
$2.39685
$23.9685
25
$2.26556
$56.639
100
$1.96365
$196.365
250
$1.86295
$465.7375
500
$1.67162
$835.81
1000
$1.5865
$1586.5
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 4.8V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 3.7A (Switch) |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 6.5V (Switch) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-WLCSP |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 1.8V |
| Series | - |
| Function | Step-Up |
| Package / Case | 20-UFBGA, WLCSP |
| Frequency - Switching | 2.6MHz |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ISL91117 |