Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL91127II2AZ-T7A
Produttore:
Pacchetto:
20-WLCSP (2.15x1.74)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC REG BCK BST 2.1A 20WLCSP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.584
$2.584
10
$2.3218
$23.218
25
$2.19032
$54.758
100
$1.866085
$186.6085
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Output Type | - |
| Current - Output | 2.1A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck-Boost |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-WLCSP (2.15x1.74) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 1.8V |
| Series | - |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Package / Case | 20-UFBGA, WLCSP |
| Frequency - Switching | 2.5MHz |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ISL91127 |