Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL9113EIAZ-T
Produttore:
Pacchetto:
6-WLCSP (1.36x0.80)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC REG BOOST ADJ 1.1A 6WLCSP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.9025
$0.9025
10
$0.798
$7.98
25
$0.74936
$18.734
100
$0.61142
$61.142
250
$0.567948
$141.987
500
$0.48336
$241.68
1000
$0.386688
$386.688
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 4.7V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 1.1A (Switch) |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 5.2V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-WLCSP (1.36x0.80) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 0.8V |
| Series | - |
| Function | Step-Up |
| Package / Case | 6-UFBGA, WLCSP |
| Frequency - Switching | 1.8MHz |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ISL9113 |