Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL91212BEVAL1Z
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
EVAL BOARD 35LD WLCSP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Main Purpose | DC/DC, Step Down |
| Current - Output | 5A, 5A, 5A, 5A |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Regulator Topology | Buck |
| Frequency - Switching | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Voltage - Output | 1.8V. 1.8V, 1.8V, 1.8V |
| Board Type | Fully Populated |
| Outputs and Type | 4, Non-Isolated |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Utilized IC / Part | ISL91212B |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 2.5V ~ 5.5V |
| Base Product Number | ISL91212 |