Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL9122AIINZ-T
Produttore:
Pacchetto:
8-WLCSP (1.8x1)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
ULTRA-LOW IQ BUCK-BOOST REGULATO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.432
$2.432
10
$2.18785
$21.8785
25
$2.06416
$51.604
100
$1.75883
$175.883
250
$1.65148
$412.87
500
$1.445045
$722.5225
1000
$1.30093
$1300.93
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 500mA |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck-Boost |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | 5.375V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-WLCSP (1.8x1) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 1.8V |
| Series | - |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Package / Case | 8-UFBGA, WLCSP |
| Frequency - Switching | 2.5MHz |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ISL9122 |