Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL9238IRTZ
Produttore:
Pacchetto:
32-TQFN (4x4)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC BATT CHG LI-ION 1-4CEL 32TQFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$8.702
$8.702
10
$7.85935
$78.5935
75
$7.49398
$562.0485
150
$6.506996
$976.0494
300
$6.21452
$1864.356
450
$5.66618
$2549.781
975
$4.93506
$4811.6835
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Battery Pack Voltage | 2.4V ~ 18.304V |
| Charge Current - Max | - |
| Number of Cells | 1 ~ 4 |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-TQFN (4x4) |
| Series | - |
| Fault Protection | Over Current, Over Temperature, Over Voltage |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 23.4V |
| Battery Chemistry | Lithium Ion/Polymer |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tray |
| Programmable Features | Current |
| Interface | I²C, SMBus, USB |
| Base Product Number | ISL9238 |