Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL9301IRZ
Produttore:
Pacchetto:
10-DFN (3x3)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 10DFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.693
$4.693
10
$4.218
$42.18
25
$3.98772
$99.693
100
$3.456005
$345.6005
250
$3.278792
$819.698
500
$2.942055
$1471.0275
1000
$2.79224
$2792.24
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Battery Pack Voltage | 4.2V |
| Charge Current - Max | 450mA |
| Number of Cells | 1 |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-DFN (3x3) |
| Series | - |
| Fault Protection | Over Temperature |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 10V |
| Battery Chemistry | Lithium Ion/Polymer |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Programmable Features | Timer |
| Interface | - |
| Base Product Number | ISL9301 |