Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL95712IRZ-T
Produttore:
Pacchetto:
52-QFN (6x6)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC REG CTRLR MULTIPH 1OUT 52QFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Applications | Controller, AMD Fusion™ SVI 2.0 CPU GPU |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 52-QFN (6x6) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 52-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | Adj to 1.55V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 4.75V ~ 5.25V |
| Base Product Number | ISL95712 |