Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL95812IRZ
Produttore:
Pacchetto:
32-QFN (4x4)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 32QFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$9.4905
$9.4905
10
$8.57375
$85.7375
25
$8.17494
$204.3735
100
$7.098115
$709.8115
250
$6.779124
$1694.781
500
$6.28254
$3141.27
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Controller, Intel VR12.5, VR12.6, VR12.6+ |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-QFN (4x4) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.5V ~ 2.3V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 28V |
| Base Product Number | ISL95812 |