Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL95813IRZ
Produttore:
Pacchetto:
20-QFN (3x4)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC REG CTRLR INTEL 1OUT 20QFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Applications | Controller, Intel VR12.6 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-QFN (3x4) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.5V ~ 2.3V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 4.6V ~ 25V |
| Base Product Number | ISL95813 |