Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL95821CRTZ
Produttore:
Pacchetto:
40-TQFN (5x5)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC REG CTRLR VR12.5 1OUT 40TQFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Applications | Controller, Intel VR12.5 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 40-TQFN (5x5) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.5V ~ 2.3V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 28V |
| Base Product Number | ISL95821 |