Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL95837HRZ
Produttore:
Pacchetto:
40-QFN (5x5)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC REG CONV INTEL 2OUT 40QFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$8.1035
$8.1035
10
$7.31785
$73.1785
25
$6.97756
$174.439
100
$6.05853
$605.853
250
$5.786222
$1446.5555
500
$5.36237
$2681.185
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -10°C ~ 100°C |
| Applications | Converter, Intel IMVP-7, VR12™ |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 40-QFN (5x5) |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | Up to 1.52V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 5.5V |
| Base Product Number | ISL95837 |