Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL95838HRTZ-T
Produttore:
Pacchetto:
40-TQFN (5x5)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC REG IMVP-7 VR12 2OUT 40TQFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -10°C ~ 100°C |
| Applications | Controller, Intel IMVP-7, VR12™ |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 40-TQFN (5x5) |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.25V ~ 1.52V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 4.75V ~ 25V |
| Base Product Number | ISL95838 |