Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL95870IRUZ-T
Produttore:
Pacchetto:
16-UTQFN (2.6x1.8)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC REG CTRLR GPU 1OUT 16UTQFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.541
$4.541
10
$4.0755
$40.755
25
$3.85282
$96.3205
100
$3.339155
$333.9155
250
$3.167908
$791.977
500
$2.842552
$1421.276
1000
$2.397325
$2397.325
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Applications | Controller, GPU Core Power |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-UTQFN (2.6x1.8) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Package / Case | 16-UFQFN |
| Voltage - Output | 0.5V ~ 5V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 3.3V ~ 25V |
| Base Product Number | ISL95870 |