Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL95874HRUZ-T
Produttore:
Pacchetto:
16-UTQFN (2.6x1.8)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC REG CTRLR GPU 1OUT 16UTQFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -10°C ~ 100°C |
| Applications | Controller, GPU Core Power |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-UTQFN (2.6x1.8) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Package / Case | 16-UFQFN |
| Voltage - Output | 0.5V ~ 5V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 3.3V ~ 25V |
| Base Product Number | ISL95874 |