Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL95876HRZ
Produttore:
Pacchetto:
20-QFN (3x4)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC MULTIPHASE CONTROLLER QFN
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -10°C ~ 100°C |
| Series | - |
| Applications | Controller, GPU Core Power |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.5V ~ 5V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tube |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-QFN (3x4) |
| Voltage - Input | 25V |
| Number of Outputs | 1 |