Renesas Electronics America Inc
Prodotto No:
ISL95880HRTZ
Produttore:
Pacchetto:
48-TQFN (6x6)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
IC CTRLR PWM
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Applications | IMVP8™ Compliant Notebooks, Desktops, Ultrabooks and Tablets |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-TQFN (6x6) |
| Number of Outputs | 3 |
| Series | - |
| Package / Case | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.25V ~ 1.52V |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Package | Tray |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 25V |
| Base Product Number | ISL95880 |