ISPLSI 2032A-80LJN44
Lattice Semiconductor Corporation
Prodotto No:
ISPLSI 2032A-80LJN44
Pacchetto:
44-PLCC (16.59x16.59)
Descrizione:
IC CPLD 32MC 15NS 44PLCC
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Voltage Supply - Internal 4.75V ~ 5.25V
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 44-PLCC (16.59x16.59)
Number of Macrocells 32
Series ispLSI® 2000A
Package / Case 44-LCC (J-Lead)
Number of Logic Elements/Blocks 8
Mfr Lattice Semiconductor Corporation
Delay Time tpd(1) Max 15 ns
Number of Gates 1000
Package Tube
Base Product Number ISPLSI 2032A