ISPLSI 2032A-80LTN48I
Lattice Semiconductor Corporation
Prodotto No:
ISPLSI 2032A-80LTN48I
Pacchetto:
48-TQFP (7x7)
Descrizione:
IC CPLD 32MC 15NS 48TQFP
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage Supply - Internal 4.5V ~ 5.5V
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 48-TQFP (7x7)
Number of Macrocells 32
Series ispLSI® 2000A
Package / Case 48-LQFP
Number of Logic Elements/Blocks 8
Mfr Lattice Semiconductor Corporation
Delay Time tpd(1) Max 15 ns
Number of Gates 1000
Package Tray
Base Product Number ISPLSI 2032A