ITA25B1RL
STMicroelectronics
Prodotto No:
ITA25B1RL
Descrizione:
TVS DIODE 24VWM 38VC 8-SOIC
In magazzino : 6168
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Operating Temperature -
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 25A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 300pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 25V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 300W
Product Status Active
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 38V
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 24V