ITA25B3RL
STMicroelectronics
Prodotto No:
ITA25B3RL
Pacchetto:
20-SO
Descrizione:
TVS DIODE 24VWM 36VC 20SO
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 9
Operating Temperature -
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 25A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 420pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 25V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 300W
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 20-SO
Series ITA, TRANSIL™
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 36V
Package / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 24V