Casa / Fixed Inductors / IWC1008C1R0R-3G
minImg
IWC1008C1R0R-3G
Laird-Signal Integrity Products
Prodotto No:
IWC1008C1R0R-3G
Pacchetto:
1008
Descrizione:
FIXED IND 1UH 370MA 1.75OHM SMD
In magazzino : 9997
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 35 @ 50MHz
Height - Seated (Max) 0.088" (2.23mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 370 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.106" W (2.92mm x 2.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.75Ohm Max
Inductance 1 µH
Series IWC1008
Type Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 290MHz