Casa / Crystals / IXA18-FBFF8-10.000 MHZ
minImg
IXA18-FBFF8-10.000 MHZ
ILSI
Prodotto No:
IXA18-FBFF8-10.000 MHZ
Produttore:
ILSI
Descrizione:
CRYSTAL 10.0000MHZ 8PF SMD
In magazzino : 3832
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings AEC-Q200
Series IXA18
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr ILSI
Frequency 10 MHz