Casa / IGBT Modules / IXXN110N65B4H1
minImg
IXXN110N65B4H1
IXYS
Prodotto No:
IXXN110N65B4H1
Produttore:
IXYS
Pacchetto:
SOT-227B
Descrizione:
IGBT MOD 650V 215A 750W SOT227B
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
NTC Thermistor No
Configuration Single
Current - Collector (Ic) (Max) 215 A
Input Capacitance (Cies) @ Vce 3.65 nF @ 25 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 650 V
Supplier Device Package SOT-227B
Series XPT™, GenX4™
Input Standard
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 110A
Package / Case SOT-227-4, miniBLOC
Power - Max 750 W