LMB Heeger Inc.
Prodotto No:
J874 PLAIN
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CHASSIS ALUM UNPTD 4"L X 2.125"W
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$6.2985
$6.2985
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Area (L x W) | 8.50in² (54.8cm²) |
| Color | Unpainted |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 4.000" L x 2.125" W (101.60mm x 53.98mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | - |
| Design | U Shaped Pieces |
| Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Series | Jiffy Box |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Chassis |
| Mfr | LMB Heeger Inc. |
| Features | - |
| Height | 1.625" (41.28mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | J874 |