MACOM Technology Solutions
Prodotto No:
JHS-136-PIN
Produttore:
Pacchetto:
SF-1
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
HYBRID,QUADRATURE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Insertion Loss | 0.5dB |
| Applications | General Purpose |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SF-1 |
| Series | - |
| Package / Case | SF-1 |
| Power - Max | 4W |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Coupler Type | Standard |
| Frequency | 175MHz ~ 350MHz |
| Isolation | 20dB |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Coupling Factor | - |
| Base Product Number | JHS-136 |