Knowles Voltronics
Prodotto No:
JR060
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CAP TRIMMER 2-6PF 125V SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.0685
$3.0685
10
$2.4852
$24.852
50
$2.16923
$108.4615
100
$1.8981
$189.81
500
$1.446166
$723.083
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Q @ Freq | 1000 @ 1MHz |
| Height - Seated (Max) | 0.045" (1.15mm) |
| Voltage - Rated | 125 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.138" L x 0.122" W (3.50mm x 3.10mm) |
| Product Status | Active |
| Series | JR |
| Capacitance Range | 2 ~ 6pF |
| Mfr | Knowles Voltronics |
| Features | General Purpose |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Adjustment Type | Top |