Knowles Voltronics
Prodotto No:
JR100
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CAP TRIMMER 2-10PF 125V SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.3915
$3.3915
10
$2.73695
$27.3695
50
$2.35372
$117.686
100
$2.13484
$213.484
500
$1.58745
$793.725
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Q @ Freq | 1500 @ 1MHz |
| Height - Seated (Max) | 0.045" (1.15mm) |
| Voltage - Rated | 125 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.138" L x 0.122" W (3.50mm x 3.10mm) |
| Product Status | Active |
| Series | JR |
| Capacitance Range | 2 ~ 10pF |
| Mfr | Knowles Voltronics |
| Features | General Purpose |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Adjustment Type | Top |