KEMET
Prodotto No:
JSNDK5470KB6L0
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CAP FILM 47UF 10% 63VDC SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$27.607
$27.607
10
$26.1516
$261.516
50
$22.51975
$1125.9875
100
$21.06682
$2106.682
500
$18.887501
$9443.7505
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked |
| Applications | DC Link, DC Filtering |
| Height - Seated (Max) | 0.606" (15.40mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Termination | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.681" L x 0.846" W (17.30mm x 21.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | JSN |
| Voltage Rating - DC | 63V |
| Package / Case | SMD, J-Lead |
| Voltage Rating - AC | 40V |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 47 µF |
| Features | Low ESR, Low ESL |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | JSNDK |