Panasonic Electric Works
Prodotto No:
JVN1AF-24V-F
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$7.049
$7.049
10
$6.6044
$66.044
25
$5.871
$146.775
50
$5.57745
$278.8725
100
$5.2839
$528.39
250
$4.6968
$1174.2
500
$4.40325
$2201.625
1000
$4.1097
$4109.7
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 277VAC, 30VDC - Max |
| Contact Rating (Current) | 16 A |
| Termination Style | PC Pin |
| Coil Current | 8.3 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Coil Resistance | 2.88 kOhms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1.2 VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Seal Rating | Sealed - Flux Protection |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | JV-N |
| Operate Time | 12 ms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Must Operate Voltage | 18 VDC |
| Release Time | 5 ms |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Coil Type | Non Latching |
| Base Product Number | JVN1A |