JWK107BJ225MV-T
Taiyo Yuden
Prodotto No:
JWK107BJ225MV-T
Produttore:
Taiyo Yuden
Descrizione:
CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0306
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X5R
Product Status Not For New Designs
Ratings -
Series W
Package / Case 0306 (0816 Metric)
Thickness (Max) 0.022" (0.55mm)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 2.2 µF