K105K20X7RF53H5G
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
K105K20X7RF53H5G
Descrizione:
K 50V 1UF 10% X7R BULK GREEN AUT
In magazzino : 18743
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 160°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.303" (7.70mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.185" L x 0.100" W (4.70mm x 2.55mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series K...G
Package / Case Radial
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 1 µF