K16-180-R-6V
Kacon
Prodotto No:
K16-180-R-6V
Descrizione:
LED 16MM SQUARE RED 6VDC IP65
In magazzino : 20
Product Status Active
Lamp Color Red
Type LED
Voltage 6V
Package Bulk
Panel Cutout Shape Square
Current 10mA