K16-180-Y-24V
Kacon
Prodotto No:
K16-180-Y-24V
Descrizione:
LED 16MM SQUARE YLW 24VDC IP65
In magazzino : 29
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Type LED
Voltage 24V
Panel Cutout Shape Square
Current 10mA