K16-180-Y-6V
Kacon
Prodotto No:
K16-180-Y-6V
Descrizione:
LED 16MM SQUARE YELLOW 6VDC IP65
In magazzino : 14
Product Status Active
Lamp Color Yellow
Type LED
Voltage 6V
Panel Cutout Shape Square
Current 10mA