K16-190-G-24V
Kacon
Prodotto No:
K16-190-G-24V
Descrizione:
LED 16MM RECTANGULAR GREEN 24VDC
In magazzino : 26
Product Status Active
Lamp Color Green
Type LED
Voltage 24V
Package Bulk
Panel Cutout Shape Rectangle
Current 10mA