K16-190-G-6V
Kacon
Prodotto No:
K16-190-G-6V
Descrizione:
LED 16MM RECTANGULAR GREEN 6VDC
In magazzino : 15
Guida per l'utente
Lens Transparency -
Ingress Protection IP65
Termination Style Quick Connect
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions -
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Lens Style -
Series K16
Type LED
Voltage 6V
Mfr Kacon
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Rectangle
Current 10mA