K1CL0C-P04LCC0-3500
ODU
Prodotto No:
K1CL0C-P04LCC0-3500
Descrizione:
CONN RCPT FMALE 4P GOLD SLDR CUP
In magazzino : 2
Guida per l'utente
Cable Opening 0.118" ~ 0.138" (3.00mm ~ 3.50mm)
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 4A
Primary Material Metal
Operating Temperature -40°C ~ 120°C