K3-10NA00-40 110
Benedict GmbH
Prodotto No:
K3-10NA00-40 110
Produttore:
Benedict GmbH
Descrizione:
CONTACTOR 10A 4P 4N/O 110AC COIL
In magazzino : 37
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Switching Voltage 600V
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Must Release Voltage -
Product Status Active
Contact Form 4PST-NO (4 Form A)
Series K3
Mfr Benedict GmbH
Coil Voltage 110VAC