NXP USA Inc.
Prodotto No:
K32W061Z
Produttore:
Pacchetto:
40-HVQFN (6x6)
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
K32W061 BLE/ZIGBEE SOC WITH NTAG
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$8.9015
$8.9015
10
$8.1567
$81.567
25
$7.41494
$185.3735
100
$6.67356
$667.356
250
$6.117392
$1529.348
500
$5.561262
$2780.631
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Current - Transmitting | 7.4mA ~ 20.3mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Serial Interfaces | I²C, SPI, PWM, UART |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | 802.15.4, Bluetooth |
| Power - Output | 11.2dBm |
| Supplier Device Package | 40-HVQFN (6x6) |
| GPIO | 22 |
| Series | - |
| Sensitivity | -101.3dBm |
| Type | TxRx + MCU |
| Memory Size | 640kB Flash, 152kB SRAM |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Current - Receiving | 4.3mA |
| Voltage - Supply | 1.9V ~ 3.6V |
| Modulation | - |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Data Rate (Max) | 2Mbps |
| Frequency | 2.4GHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | Bluetooth v5.0 |
| Base Product Number | K32W061 |