Casa / Oscillators / K50-HC0CSE25.0000MR
minImg
K50-HC0CSE25.0000MR
KYOCERA AVX
Prodotto No:
K50-HC0CSE25.0000MR
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 30mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 35mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series K50-HC, Kyocera
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Output CMOS
Mfr KYOCERA AVX
Base Resonator Crystal
Frequency 25 MHz