K681K15X7RK53L2
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
K681K15X7RK53L2
Descrizione:
CAP CER 680PF 200V X7R RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.220" (5.60mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.157" L x 0.102" W (4.00mm x 2.60mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Capacitance 680 pF