K7802T-500R3-TR
Mornsun America, LLC
Prodotto No:
K7802T-500R3-TR
Descrizione:
DC DC CONVERTER 2.5V 1.25W
In magazzino : 300
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Input (Max) 32V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 500mA
Voltage - Input (Min) 4.75V
Package / Case 10-SMD Module, 8 Leads
Efficiency 81%
Mfr Mornsun America, LLC
Features Remote On/Off, SCP
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 2.5V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.60" L x 0.33" W x 0.32" H (15.2mm x 8.5mm x 8.3mm)
Number of Outputs 1
Control Features -
Series K7802T-500R3
Power (Watts) 1.25 W