onsemi
Prodotto No:
KA2807MUX
Produttore:
Pacchetto:
8-MSOP
Batch:
-
Descrizione:
PKG DERIVATIVES
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.0925
$1.0925
10
$0.9766
$9.766
25
$0.92682
$23.1705
100
$0.71174
$71.174
250
$0.628938
$157.2345
500
$0.59584
$297.92
1000
$0.463438
$463.438
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Series | - |
| Applications | Earth Leakage Detector |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | - |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 19mA |
| Product Status | Last Time Buy |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Base Product Number | KA2807 |