onsemi
Prodotto No:
KA5H0165RTU
Produttore:
Pacchetto:
TO-220F-4L
Batch:
-
Descrizione:
IC OFFLINE SW FLBACK TO220F-4L
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.66
$2.66
10
$2.3864
$23.864
25
$2.2515
$56.2875
100
$1.8012
$180.12
250
$1.576012
$394.003
500
$1.531001
$765.5005
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Topology | Flyback |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Breakdown | 650V |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | TO-220F-4L |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Control Features | - |
| Series | FPS™ |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| Package / Case | TO-220-4 Full Pack |
| Frequency - Switching | 100kHz |
| Voltage - Start Up | 15 V |
| Mfr | onsemi |
| Duty Cycle | 67% |
| Output Isolation | - |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8.8V ~ 30V |
| Base Product Number | KA5H0165 |